Добро пожаловать
Вход

Cila ishte e preferuara e publikut per kete jave ne Love story

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Мистика
23 Просмотры

Описание

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Çdo javë publiku ka mundësinë të votojë të preferuarën e tij nga vajzat e kastit të Love Story.
Vajza më e votuar e publikut edhe për këtë javë ka qenë Meri, e cila i falenderoi ndjekësit live në studio.
“I falenderoj të gjithë!”, u shpreh Meri.
Bukuroshja n ga Elbasani ka qenë një ndër të poreferuarat e Saimirit që në nisje të spektklit, teksa ka pasur tkime të vazhdueshme romantike me 33-vjeçarin.
Majde, mes tyre nuk kanë munguar as puthjet e fjalët e dashurisë.
Kujtojmë se në natën e 13-të të kësaj romance live, vajza që e mbylli rrugëtimin ishte Redona.
Ajo u përlot në momentin e ceremonisë së trëndafilave, duke u shprehur se është e vetëdijshme për vlerat që ka si vajzë.
Më tej ajo falenderoi Saimirin, publikun dhe produksionin për eksperiencën dhe rrugëtimin e saj në Love Story./tvklan.al


SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика