Добро пожаловать
Вход

Daily Love Story - Prapaskenat e nates se 12-te, Saimiri flet ne telefon me hallen e Redones!

Спасибо! Поделитесь с друзьями!

URL

Вам не понравилось видео. Спасибо за то что поделились своим мнением!

К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут создавать списки воспроизведения.
URL


Добавлено от Admin В Мистика
274 Просмотры

Описание

#LoveStory formati më i ri reality dating show në #TvKlan

Nata e 12-të e spektaklit Love Story në TV Klan u shoqërua nga tre takime romantike dhe të papritura, teksa Flavia vendosi të tërhiqej para se të niste ceremonia e trëndafilave.

Vajzat e Love Story paskan një mesazh për Saimirin!
Ndërkohë, para se të ngjiteshin në skenë, konkurrentet kanë folur në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, për emocionet dhe ndjesitë e tyre.
Ato gjithashtu i kanë dhënë edhe nga një mesazh Saimirit.
“Do doja të ishte pak djallëzor”, Roberti: Po të isha unë në vend të Saimirit…

Opinionisti i spektaklit Love Story në TV Klan, Robert Aliaj, ka folur në mënyrë pak më të detajuar për tre takimet romantike që Saimiri pati me Merin, Redonën dhe Xhesin.
Në një intervistë për programin “Daily Love Story” gjatë hapësirës publicitare, Roberti ka theksuar se do të veçonte takimin e Merit, si më konkret.

Më tej ai është shprehur se do të donte që Saimiri të ishte pak më ‘djallëzor’.
Cili të pëlqeu më shumë nga takimet?
I Merit ishte më me intensitet, nuk e di sa sinqeritet ka, por ka një farë shprese për t’u zhvilluar një ngjarje aty.
Jerina flet për takimet: Përtej fasadës gjërat e vërteta duhet të dalin në pah
Opinionistja e spektaklit Love Story në TV Klan, Jerina Lalaj, ka folur gjatë hapësirës publicitare për raportin e Saimirit me vajzat.
Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, Jerina është shprehur se takimet janë të bukura, por përtej fasadës, gjërat e vërteta duhet të dalin në pah.
Më tej ajo ka komentuar edhe qëndrimin e Robertit, ku ka theksuar se Aliaj emocionohet vetëm me gjërat që ai kuadraton vetë.

“Saimiri duhet ta ndajë mendjen për të kuptuar pak më tepër që edhe vajzat të mos kenë aq shumë pritshmëri deri në fund”, u shpreh Jerina.
Saimiri flet në telefon me hallën e Redonës, tregon çfarë i tha ajo
Protagonisti i spektaklit Love Story, Saimir Kasemi, ka folur për marrëdhënien e tij me vajzat, teksa ka theksuar se i respekton të gjitha dhe do t’u japë kohë për t’i njohur më shumë.

Në një intervistë për programin “Daily Love Story”, me autore Ilda Lumanin, 33-vjeçari ka treguar se ka folur në telefon me hallën e Redonës.

Më tej ajo është shprehur se ajo e ka komplimentuar dhe se ishte pozitive, njësoj si Redona.
Jerina u shpreh që ti duhet ta ndash mendjen!

Saimiri: E kuptoj shumë mirë atë që thotë Jerina por nuk mendoj që është e drejtë që unë të shfaq pëqimin e një vajze këtu në program duke qenë se janë edhe vajzat e tjera. Kam respekt për të gjitha vajzat këtu që t’u lë më shumë kohë t’i njoh.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Написать комментарий

Комментарии

Комментариев нет.
RSS
Яндекс.Метрика